Введите свой Email:

» » Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2017

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2017

Список новостей:

29 декабря 2017

С Новым 2018 годом!

20 сентября 2017

кратчайшие сроки

 

 

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2017

 

24-26 березня 2017 року Асоціація AgTech Ukraine організовує Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – найбільший всеукраїнський хакатон, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі. Цієї весни ми уже втретє збираємо разом молодих ентузіастів, досвідчених бізнесменів, програмістів, дизайнерів, маркетологів, інженерів та інших аграрних інноваторів і даємо їм шанс показати що нового та цікавого можуть запропонувати для агросектору високі технології.

 

Розвиток AgTech в Україні вже почав набирати обертів, про що свідчить зародження великої кількості нових ініціатив та проектів у даному напрямку минулого року. І сьогодні в українських аграріїв та технологічних компаній є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільгосппродукції, а й ефективних ІТ-рішень для аграрного сектору.

 

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій дає можливість відкрити для себе нову сферу — сферу IT-рішень для аграрного сектору. GIS, ERP, Big Data, телеметрія, машинне навчання, мобільні додатки — це тільки частина напрямків, де IT може і має оптимізувати роботу в аграрному секторі. Це подія для тих, хто вірить у сільське господарство і бачить можливості використання високих технологій для його розвитку.

 

Виклики:

Розробка нових програмних і технологічних рішень та методів їх ефективного впровадження

Синхронізація та обмін інформацією між існуючими програмними та апаратними комплексами

Upgrade наявних промислових аналогових систем до цифрових

Здешевлення продуктів та рішень на базі існуючих технологій

Спрощення взаємодії кінцевих користувачів з технологіями

Структурування та аналіз великих масивів даних

 

Напрямки розробки:

Програмні продукти (з акцентом на WEB та MOBILE)

Інженерні рішення

IoT: датчики, системи збору, обробки та передачі даних

Алгоритми та моделі

Системи підтримки прийняття рішень

Обробка та консолідація інформації (BIGDATA)

 

Запрошуємо до участі молоді команди, що мають свої інноваційні проекти, ІТ-спеціалістів, інженерів, дизайнерів, аграріїв,  аналітиків, студентів, ініціативну молодь та всіх, кому цікавий розвиток новітніх технологій у сільському господарстві.