Введите свой Email:

» » Прес-анонс Business talks «Як вийти на іноземні ринки»

Прес-анонс Business talks «Як вийти на іноземні ринки»

Список новостей:

20 сентября 2017

кратчайшие сроки

20 апреля 2017

24 мая 2017 года

19 апреля 2017

16 травня 2017 року

 

ГО «Фундація іноваційного лідерства» запрошує на практичну дискусію "Вихід на іноземні ринки". 

 

Залежність від російського бізнесу і надії на європейські ринки призвели українську промисловість в своєрідну депресію. Але ця хвороба має ліки. Панацеєю може стати Азія та Африка, з величезним ринком, на який нам є що постачати. Однак, щоб отримати успіх на нових ринках, необхідно знати особливості місцевої культури, правил ринку, розуміти, що хоче споживач і що український підприємець може запропонувати. 

Мета дискусії – обговорити з практиками можливості ведення українського бізнесу на ринках Африки та Азії, практичні поради у роботі з іноземними партнерами та пошук відповідей на запитання «які перспективи для підприємців» є на нових ринках?

Формат заходу –  діалог з експертами та фахівціями, де ви не обмежені нічим, окрім бажання знаходити нові можливості та відкривати нові горизонти.

Модератор дискусії: Литвинова Євгенія – Президент клубу експортерів України

 

Експерти, які братимуть участь у дискусії:

 

1. Доценко Андрій – підприємець, директор компанії Sky building

2. Гудков Артем  –  виконавчий директор компанії «PanAfrican Trading Alliance»

3. Ковтуненко Євгеній – керуючий партнер МЮК «KODEX»

4. Ларін Микола – керівник проектів Асоціації експортерів та імпортерів «ЗЕД»

5. Фельдман Альберт – директор україно-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр; громадський діяч, доктор психології, письменник, художник

6. Мирошніченко Олег – тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки

7. Єльников Михайло – спеціаліст по запуску міжнародних бізнес проектів та просування продукції на зовнішніх ринках. Почесний член спільноти імпортерів Китаю. (skype включення з м. Шеньчжень).

Захід є актуальним та цікавим для бізнесу, політикуму, громадськості, оскільки він показує нові  можливості для українських підприємців, а також економічного розвитку держави. 

 

Для участі в практичній дискусії просимо заздалегідь зареєструватись за посиланням - https://goo.gl/TphwrA

 

Довідка про організаторів:

ГО «Фундація інноваційного лідерства»

Foundation for innovative leadership

 

Основною метою громадської організації є створення спільноти бізнес-лідерів для глобального та системного вирішення проблем малого та середнього бізнесу, а також підтримка підприємців у прагненні змін та взаємного розвитку бізнес-клімату країни.

Члени організації сприяють забезпеченню розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності (впроваджувати інноваційні тенденції в містах та країні), зайнятості населення, створюють умови для розвитку суб’єктів господарювання, удосконаленню інфраструктури та фінансової підтримки підприємств.

 

Якщо ви бажаєте дізнатись тонкощі ведення бізнесу в країнах Азії та Африки ми чекаємо вас за адресою: вул. Є. Коновальця 36Д (FRAT social club), м. Київ

За детальною інформацією прохання звертатись за номером: +38 044 22794 20

 

Регистрация: https://docs.google.com/forms/d/1RKF2SThAlE-nNwvaVRIVEWrclIQr3tdWlDExENg0ByE/viewform?edit_requested=true