Введите свой Email:

» » VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі»

VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі»

Список новостей:

22 марта 2019

SIAL China

14 марта 2019

СatManMaster-2019

14 марта 2019

NONFOOD&SHOPMASTER-2019

3 января 2019

WealthPro Ukraine Kiev 2019

 

Шановні пані та панове!

 

Раді Вам повідомити, що 10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу», перший день форуму пройде 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня 2018 року в Гданську.

 

Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі» - це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль служить майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України. Це також чудова можливість для власників та керівників підприємств налагодити  ділові контакти, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити ринки збуту та встановити нові комерційні відносини.

 

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща, Консульства України в Гданську та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

 

В рамках заходу заплановано обговорити широкий спектр актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва:

     - перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку;

     - можливості для збільшення товарообігу між країнами;

     - перспективи співробітництва в галузі відновлюваної енергетики та енергозбереження, будівельної галузі, авіації, залізничного сполучення;

     - перспективи співпраці у сфері морського і річкового транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

 

Захід буде проведено за участі представників державних та місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, дипломатичних та фінансових установ, а також представників бізнес-спільноти Польщі та України.

 

Реєстрація та деталі