Введите свой Email:

» » China International Import Expo 2018

China International Import Expo 2018

Список новостей:

22 марта 2019

SIAL China

14 марта 2019

СatManMaster-2019

14 марта 2019

NONFOOD&SHOPMASTER-2019

3 января 2019

WealthPro Ukraine Kiev 2019

 

5-10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг– China International Import Expo. Захід задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпін, приймає захід Міністерство комерції КНР та Уряд м. Шанхай, підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН.
Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом, збільшення імпорту в країну до 10 трлн. доларів США. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв.м. Будуть представлені товари та послуги галузі АПК і продовольства, автомобілебудування, медичних товарів, обладнання та послуг, легкої промисловості та споживчих товарів, побутової електроніки та комп'ютерних технологій, технологічного обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансових і ІТ послуг та інше.
Особливу увагу керівництво Китаю приділяє наповненню галузевих експозицій та забезпеченню ефективного діалогу між іноземними компаніями та китайським бізнесом. Майже всі міністерства та відомства, галузеві асоціації та організації в Китаї та дипломатичні установи за кордоном працюють над формуванням експозицій і залученням цільової аудиторії відвідувачів. За оцінками Організаторів свої товари та послуги на виставці презентують компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку понад 150 тисяч профільних імпортерів і споживачівз Китаю та інших країн.
1 лютого 2018 року ТПП України уклала договір з Організатором виставки про ексклюзивне формування галузевих експозицій від України, в тому числі надання 540 кв.м площі на пільгових умовах.Пільгова ціна складає 2 400 доларів США за стандартно обладнаний стенд 9 кв.м та 240 доларів США за кв.м виставкової площі. Термін формування експозиції на пільгових умовах завершується  31 березня 2018 року. Зважаючи на існуючий попит з боку українського бізнесу виставкові площі будуть надаватись за принципом першого замовлення та сплати. Умови та вартість участі в додатку до цього листа.
Запрошуємо вас стати учасником виставки державного рівня China International Import Expo. На нашу думку, участь у виставці дозволить компанії ефективно презентувати свою продукцію, провести переговори з потенційними партнерами та вийти на значно вищий рівень співпраці з Китаєм.
З організаційних питань звертайтесь до представника ТПП України Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, e-mail:ems58@ukr.net