Введите свой Email:

» » Запрошуємо на China International Import Expo

Запрошуємо на China International Import Expo

Список новостей:

22 марта 2019

SIAL China

14 марта 2019

СatManMaster-2019

14 марта 2019

NONFOOD&SHOPMASTER-2019

3 января 2019

WealthPro Ukraine Kiev 2019

5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.
Захід позиціонується як головна державна подія Китаю на якій уряди провінцій та бізнес країни обирають собі партнера та допомагають в питаннях сертифікації та доступу на ринок! У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.
Головною експозицією на виставці стала експозиція «Агро та продукти харчування». На площі 60 тис. кв. м свою продукцію представили понад 1 500 компаній з 112 країн, досягнуто домовленостей щодо експорту на майже 13 млрд. доларів США, а відвідуваність павільйонів експозиції була найвища.
Минулого року за підтримки Міністерства Торгово-промислова палата України сформувала національний стенд в павільйоні «Агро та продукти харчування», де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств, серед яких: ДПЗКУ, Кернел, Аграрний союз України, Терра-Фуд, Ічня, Інтерстарч Україна, Укрспирт та інші.
У 2019 році ТПП України формує національний стенд в павільйоні АПК, Вартість участі складає: 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд та 590 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 9 кв.м).
ТПП України домовилось з Організаторами виставки про дозвіл для українських компаній, які мають або не мають дозвіл на експорт, щодо продажу власної продукції на виставці. Також буде забезпечена спрощена процедура розмитнення такої продукції. Це дозволить компанії ознайомити потенційних споживачів із продукцію, а також дасть можливість компенсувати практично всі витрати на участь у виставці.
Спільно з Міністерством Комерції КНР Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений в усіх провінціях Китаю та до складу якого входить понад 200 тис компаній, 4 листопада 2019 буде проведено українсько-китайський бізнес-форум. В рамках форуму учасник національного стенду матимуть змогу презентувати свою компанію аудиторії форуму, та для яких будуть організовані індивідуальні ділові зустрічі з цільовими компаніями з КНР.
Участь в Експо сприятиме підприємству в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та можливості щодо експорту, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку (детальна інформація про Національний стенд додається).
З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).
Запрошуємо Вас долучитись до національного стенду України на China International Import Expo!