З 26 травня 2021 року в Пекіні розпочала роботу постійна виставка імпортних товарів.
У павільйоні буде представлена продукція із Італії, Франції, Німеччини, Великої Британії, України, Грузії та багатьох інших країн світу. Метою виставки є розвиток торговельних відносин Китаю з іншими країнами світу, зокрема, стимулювання імпорту товарів в Китай.
Організатори створили майданчик, де китайські імпортери, дистриб’ютори та представники різних торговельних мереж можуть наживо познайомитись з іноземними товарами: оцінити зовнішню привабливість, зручність та якість упаковки, скуштувати на смак, тощо. Виставка передбачає можливість продажів товарів у якості зразків. Тому у павільйоні мають право бути представлені лише офіційно імпортовані товари зі стікерами китайською мовою.
Для українських експортерів участь у даній виставці – це можливість бути поміченим на одному з найбільших ринків, заповнених великою кількістю товарів. Це можливість презентувати свою продукцію безпосередньо найбільшим торговельним мережам Пекіну і Китаю загалом. Це можливість отримати фідбек з приводу вдосконалення товару, щоб він став цікавим на ринку Китаю. Це можливість здобути партнера та укласти взаємовигідний контракт. Це зручний інструмент не лише виходу, але і збільшення своєї присутності на ринку Китаю.
Уряд Китаю призначив Клуб експортерів України бути відповідальним за наповнення павільйону товарами українського виробництва.
З приводу розміщення своїх товарів, будь-ласка, звертайтесь до українського офісу Клубу експортерів.