Шановні Пані та Панове!
Запрошуємо Вас взяти участь роботі XV Міжнародного Форуму «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 28 квітня 2022 р. у Варшаві, організованого Асоціацією українського бізнесу в Польщі, Юридичною групою EUCON. Закордонне Торговельне Бюро у Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі є співорганізатором. У цьому році подія отримала почесний патронат Посольства України у Варшаві, Міністерства Розвитку і Технологій Польщі та Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі.

Форум відбудеться 28.04.2022 р. у залі «Під куполом» Міністерства Розвитку і Технологій Республіки Польща (адреса pl. Trzech Krzyży 3/5, Варшава).

Форум відбувається щороку у Польщі та в Україні і покликаний створити платформу для обміну поглядами, налагодження співпраці і підтримки залучення прямих іноземних інвестицій.

Під час цьогорічного форуму планується обговорення таких питань як торгово-економічна співпраця між Україно і Польщею, перспективи відновлення української економіки, зокрема, у будівництві, енергетиці, транспорті та цивільній інфраструктурі, агробізнесі і сільському господарстві, доступ до польських і міжнародних інструментів підтримки для України. Будуть також представлені механізми вирішення юридичних питань у період дії військового стану, міжнародних санкцій, інших торговельних бар’єрів у митній, податковій та бухгалтерській сферах.

Реєстрація доступна на сторінці організаторів заходу https://euconlaw.com/forumpbd15/

З усіх питань просимо звернутися за тел.: +380675399559 або на email: tetiana.chuzha@paih.gov.pl