Про проєкт2024-02-05T19:22:18+03:00

Про проєкт

Клуб експортерів України — обраний шлях виробників до світового ринку.

Україна — це велика країна, що викликає інтерес іноземних підприємців у якості експортера сировини і готової продукції.

Консалтинг і глибока аналітика українського ринку дозволяють налагодити своєчасні поставки товару, уникнути проблем з недобросовісними партнерами і труднощів з правовими процедурами для іноземних замовників.

Український виробник завдяки консалтингу отримує інформацію про нові перспективні ринки, оптимальні способи виходу на них і тенденції попиту.

Наша місія полягає в щоденному розвитку міжнародного співробітництва України з різними країнами світу.

Клуб експортерів України

Клуб експортерів України створений з єдиною місією — щодня розвивати міжнародне співробітництво України з різними країнами світу. Ми маємо можливість пропонувати якісний консалтинг завдяки багаторічній співпраці з провідними практиками зовнішньоекономічної діяльності.

Рішення для Вашого бізнесу

Ми вже сьогодні знайомимо українських підприємців з представниками бізнесу з різних країн. Наші експерти розповідають не тільки про переваги і недоліки ведення бізнесу з різними країнами або в окремих сферах, але і пропонують конкретну практичну допомогу для розвитку Вашої компанії.

Про Євгенію Литвинову

Має понад 15 років досвіду роботи в управлінні. Успішно розробила понад 50 проєктів. Досягла підвищення прибутковості компаній вдвічі. Реалізувала власні ідеї та проєкти, які безпосередньо сприяли розвитку і збільшенню рентабельності бізнесу.

Премії, нагороди:

2016 — Індекс рівності, Політика корпоративної рівності, ТОЧКА ОПОРИ ЮА
2017 — Зразковий роботодавець згідно з рейтингами KyivPost, журналу «Бізнес» та SIC group
2018 — Фіналіст в номінації «Галузевий прорив року» SIC group, UAGRPL
Понад 50 публікацій в різних виданнях на тему експорту (Голос України, KyivPost, журнали Бізнес, Фокус, М’ясний бізнес, Кондитерський бізнес, Панорама, Управління якістю та інші). Надаються коментарі до експортних випусків — zik.ua та інших.
Понад 40 виступів на конференціях на тему експорту агропродукції, переробки харчової продукції, органічної продукції, експорту до різних країн світу, і впровадження нових технологій на території України і за її межами.

Як виникла ідея створити «Клуб експортерів України»?

У 2010 році виникла ідея сконцентруватися на експортному напрямку і його розвитку в Україні, який став успішним завдяки безлічі іноземних компаній, що зацікавлені закуповувати продукцію з України.

На сьогодні ми здійснюємо пошук і перевірку партнерів як на території України, так і в інших країнах світу (працюємо з понад 45 країнами), досліджуємо глибоку аналітику різних ринків, проводимо індивідуальні консультації та коучинг з експорту, розраховуємо доцільність впровадження проєктів на території України та за кордоном, допомагаємо у веденні бізнесу в різних країнах світу, розробляємо ефективні експортно-імпортні схеми, організовуємо конференції, проводимо навчальні заходи і розвиваємо 2 соціальні проєкти:«Підвищення грамотності експортера»та«Підвищення іміджу України у світі».».

Які особливості українського
ринку для іноземців?

Будь-яка країна є унікальною в питаннях ведення бізнесу. В Україні, як і в кожній країні, потрібно вибудовувати стратегію потенційного співробітництва на підставі добре перевірених фактів. Ми працюємо для того, щоб іноземні партнери були в безпеці на нашому ринку. Важливо розуміти точки входу на ринок та особливості роботи, які дозволять зберегти і примножити активи.

На території України розташована велика кількість надійних виробників. Але з ними потрібно уміти домовлятися, щоб вони задовольнили закордонного замовника товарами потрібної якості чи відповідної упаковки. Ми зацікавлені допомагати іноземним партнерам знаходити спільну мову з українськими виробниками. Так само ми допомагаємо українським виробникам модернізовувати свої виробництва під потреби перевірених іноземних замовників. З нами можливо все! Ми впровадили та удосконалили багато проєктів, один з них — експорт соняшникової олії в Китай в унікальній упаковці під китайського замовника.

Ми надаємо інформацію про будь-який товар чи послугу на території України і знаходимо найбільш ефективні можливості для ведення бізнесу. Ми сприяємо взаємовигідній співпраці. Ми допомагаємо в підборі проєктів для інвестицій.

ПОЧАТИ ПАРТНЕРСТВО

— Як відбувається робота з клієнтом?

Успіх кожного клієнта для нас понад усе, тому ми ретельно вивчаємо його потреби і задовольняємо їх, підвищуючи експортну прибутковість його компанії.

— Розкажіть докладніше про послуги.

Найпопулярніша послуга серед наших клієнтів — швидка допомога при експорті. 24 години на добу ми доступні для вирішення експортно-імпортних потреб власників наших карт. На сьогодні Клуб пропонує три карти: Навчання, Аналітика, і Пошук партнера. Кожна з карт передбачає конкретний перелік послуг, з яким можна ознайомитися на нашому сайті на сторінці КЛУБНІ КАРТИ.Вартість карт фіксована і сплачується одноразово. Можливі додаткові послуги, які «нанизуються» на клубну карту і можуть являти собою весь спектр з експорту та ведення бізнесу в понад 45 країнах світу «від А до Я». Наш пріоритетний напрямок діяльності — Китай.

До того ж, у нас розроблена унікальна система пошуку партнерів — Каталог товарів/послуг/туризму англійською та китайською мовами з формою зворотного зв’язку і можливістю контактувати безпосередньо з виробником. При розміщенні в Каталозі компанія отримує можливість повідомити про себе всіх наших іноземних партнерів і клієнтів для розширення ринку збуту своїх товарів/послуг. Розміщення в Каталозі доступно лише для українських компаній (в рамках соціального проєкту «Натхненні найкращим в Україні»).

— Ви почали роботу з китайського ринку. Чому вибір для експорту пав на Китай?

Незвідані ринки — наша слабкість. Нам подобається вивчати ті ринки, де ще «не ступала нога» української компанії. Ми першими розпочали досліджувати особливості експорту в Китай. І на сьогодні у нас уже понад 10 років досвіду роботи на китайському ринку. Також ми зараз активно працюємо з ринками ЄС, відкриваємо для себе ринки Латинської Америки, передусім, Колумбії, і готові допомагати компаніям з будь-якого куточку світу освоювати ці ниші.

— Чи легко наразі працювати з Китаєм?

Труднощі все одно залишаються. Але можливості, які ми напрацювали за ці роки для українських виробників, тішать нас і стимулюють розвивати цей напрямок і надалі. На сьогодні ми відкриті для співпраці із компаніями з будь- якого куточку світу. Ми націлені допомагати їм підкорювати як китайський, так і інші закордонні ринки, включаючи ринок України.

— З чого починається вихід української компанії на міжнародний ринок?

З аналізу готовності компанії до експорту. Важливо дослідити до яких ринків клієнт вже готовий, а до яких ще ні: визначити наскільки добре налагоджені бізнес-процеси; чи є працівники, які володіють англійською мовою; чи впроваджений сервіс, який відповідає світовим стандартам тощо. Часто співпраця із закордонними компаніями потребує цілодобової роботи без вихідних. Важливо враховувати і культурні особливості партнерів.

Понад 8000 українських виробників

Іноземним клієнтам не доводиться довго чекати відповіді або комерційної пропозиції від українських виробників, оскільки ми працюємо безпосередньо з власниками компаній. Безсумнівним плюсом для імпортера є те, що ми пропонуємо для співпраці лише надійних українських постачальників. Якщо український експортер після наших рекомендацій хоча б раз порушить свої зобов'язання за міжнародними договорами, ми вносимо його до «чорного» списку виробників, помічаємо відповідною поміткою, і більше ніколи не рекомендуємо це підприємство. Ми ретельно вивчаємо кожну компанію, з якою плануємо працювати. Допомагаємо сторонам узгодити всі нюанси міжнародного контракту і почати взаємовигідне співробітництво.

Ми пропонуємо Вам розробку та реалізацію довгострокової стратегії, націленої на вирішення перспективних завдань зовнішньоекономічної діяльності Вашої компанії.

 • Проаналізуємо готовність Вашої компанії до експорту. Допоможемо обрати оптимальний ринок і систему збуту.

 • Оптимізуємо ризики, розробимо матриці відповідальності та впровадимо їх на Вашому підприємстві.

 • Проаналізуємо можливості щодо виходу на нові ринки.

 • Дослідимо аналітичні огляди та прогнози, визначимо середньорічний темп зростання з урахуванням складного відсотка, СAGR.

 • Проведемо необхідні маркетингові дослідження.

 • Розробимо комплексну систему безпеки підприємства при експорті.

 • Розробимо конкурентну стратегію для Вашої компанії.

 • Проведемо експертне дослідження Ваших ділових партнерів і конкурентів.

 • Забезпечимо просування Вашої продукції на понад 25 ринках світу, в тому числі в Україні.

 • Створимо компанії в Китаї, Латинській Америці, країнах ЄС, Великобританії та Україні.

 • Надамо юридичні послуги та забезпечимо захист Вашої інтелектуальної власності.

 • Налагодимо продажі, забезпечимо PR і GR.

 • Розробимо та оптимізуємо Ваш web-сайт мовою країни призначення.

 • Налагодимо роботу з супермаркетами в різних країнах світу.

 • Розробимо презентації, буклети, проведемо зйомку відео-візитки експортера.

 • Дублюємо промо відео на будь- яку мову.

 • Організуємо заходи, конференції та бізнес-поїздки.

 • Відкриємо банківські рахунки для компаній в Китаї, Колумбії, країнах ЄС, Великобританії та Україні.

Постійно підтримуємо партнерські
компанії у становленні їх бізнесу

Здійснюємо повну консультаційну підтримку клієнта2021-01-15T13:13:26+03:00

Безкоштовна інформаційна підтримка. Консультації Клубу експортерів України за місцем знаходження клієнта. Можливість організації для клієнта вебінару або виїзного семінару у разі необхідності.

Надаємо підтримку клієнту у здійсненні продажів і маркетингу2021-01-15T13:16:06+03:00

Будь-яка маркетингова підтримка: можливість розміщення новин на сайті Клубу експортерів України, можливість участі в маркетингових заходах спільно з Клубом експортерів України, розміщення контактної інформації партнера на сайті компанії, можливість розповсюдження інформаційного матеріалу партнера на заходах; можливість поширення рекламних буклетів партнера та іншого матеріалу; розміщення банера партнера в конференц-залі під час проведення заходів; інші інструменти просування партнера, що розроблені і впроваджені індивідуально за пропозиціями партнера; можливість розглянути пропозиції партнера щодо інформаційного співробітництва.
Супровід угод фахівцями Клубу експортерів України: підготовка і спільне проведення презентацій, розробка комерційних пропозицій, здійснення комунікацій з клієнтами на всіх етапах продажів.

Забезпечуємо всі умови для задоволення потреб клієнта2021-01-15T13:18:19+03:00

Призначаємо персонального менеджера, який відповідатиме за координацію роботи Клубу експортерів України з клієнтом. Забезпечуємо оперативність в обробці запитів клієнта. Пропозиції та побажання потенційних партнерів розглядаємо в найкоротші терміни. Залучаємо всі способи, щоб максимально задовольнити потреби клієнта.

Збільшуємо прибутковість наших клієнтів вже сьогодні2021-01-15T13:19:34+03:00

Заручившись партнерством з Клубом експортерів України, Ваша компанія дізнається як оптимізувати свої витрати і отримувати максимальний прибуток від роботи на зовнішніх ринках. Ми допоможемо Вам заробляти більше вже сьогодні і підвищити цінність для Ваших клієнтів, яким так потрібні Ваші товари та послуги.

Надаємо інформаційне партнерство2021-01-15T13:31:36+03:00

Клуб експортерів України відкритий для багатопланового і широкого інформаційного партнерства з колегами, чия діяльність відповідає тим же цілям і завданням, які ми ставимо перед собою.
Ми активно і творчо відгукуємося на всі пропозиції про співпрацю. І завжди готові до обговорення і спільного пошуку балансу інтересів і таких сфер взаємодії, де можуть поєднуватися стратегічні і тактичні вектори професійної взаємодопомоги і взаємопідтримки.
Ми переконані, що партнерство завжди відкриває для всіх його учасників нові перспективи розвитку.

Команда Клубу експортерів України

ЭКСПЕРТ ПО ЭКСПОРТУ, АНАЛИТИК, ПРЕЗИДЕНТ КЛУБА ЭКСПОРТЕРОВ УКРАИНЫ

Євгенія Литвинова / Ievgeniia Lytvynova

Засновниця

Станіслав Литвинов / Stanislav Lytvynov

Керівник Українського офісу

Тетяна Лойченко / Tatiana Loichenko

Адміністративний контроль

Cінь Хаіпенг / Xing Haipeng

邢海鹏

Керівник Китайського офісу 

Орландо Маріо Кастеллар Грацціані / Orlando Mario Castellar Grazziani

Керівник Колумбійського офісу

Андрій Салата /

Andrey Salata

Керівник відділу аналітики

Підпишіться на новини Клубу

Loading

Якщо Ви хочете завжди бути в курсі нових подій, підпишіться на наші новини. Залиште свою е-mail адресу, і Ви будете отримувати повідомлення про наші нові заходи і поїздки.