Партнерам2024-01-24T20:02:36+03:00

Про проєкт

Довготривалі стосунки для партнерів

Працюючи на ринку ЗЕД не перший рік, ми розробили унікальні програми партнерства на засадах Win-Win

Питання, що найчастіше ставляться

Здійснюємо повну консультаційну підтримку клієнта2021-01-15T13:13:26+03:00

Безкоштовна інформаційна підтримка. Консультації Клубу експортерів України за місцем знаходження клієнта. Можливість організації для клієнта вебінару або виїзного семінару у разі необхідності.

Надаємо підтримку клієнту у здійсненні продажів і маркетингу2021-01-15T13:16:06+03:00

Будь-яка маркетингова підтримка: можливість розміщення новин на сайті Клубу експортерів України, можливість участі в маркетингових заходах спільно з Клубом експортерів України, розміщення контактної інформації партнера на сайті компанії, можливість розповсюдження інформаційного матеріалу партнера на заходах; можливість поширення рекламних буклетів партнера та іншого матеріалу; розміщення банера партнера в конференц-залі під час проведення заходів; інші інструменти просування партнера, що розроблені і впроваджені індивідуально за пропозиціями партнера; можливість розглянути пропозиції партнера щодо інформаційного співробітництва.
Супровід угод фахівцями Клубу експортерів України: підготовка і спільне проведення презентацій, розробка комерційних пропозицій, здійснення комунікацій з клієнтами на всіх етапах продажів.

Забезпечуємо всі умови для задоволення потреб клієнта2021-01-15T13:18:19+03:00

Призначаємо персонального менеджера, який відповідатиме за координацію роботи Клубу експортерів України з клієнтом. Забезпечуємо оперативність в обробці запитів клієнта. Пропозиції та побажання потенційних партнерів розглядаємо в найкоротші терміни. Залучаємо всі способи, щоб максимально задовольнити потреби клієнта.

Збільшуємо прибутковість наших клієнтів вже сьогодні2021-01-15T13:19:34+03:00

Заручившись партнерством з Клубом експортерів України, Ваша компанія дізнається як оптимізувати свої витрати і отримувати максимальний прибуток від роботи на зовнішніх ринках. Ми допоможемо Вам заробляти більше вже сьогодні і підвищити цінність для Ваших клієнтів, яким так потрібні Ваші товари та послуги.

Надаємо інформаційне партнерство2021-01-15T13:31:36+03:00

Клуб експортерів України відкритий для багатопланового і широкого інформаційного партнерства з колегами, чия діяльність відповідає тим же цілям і завданням, які ми ставимо перед собою.
Ми активно і творчо відгукуємося на всі пропозиції про співпрацю. І завжди готові до обговорення і спільного пошуку балансу інтересів і таких сфер взаємодії, де можуть поєднуватися стратегічні і тактичні вектори професійної взаємодопомоги і взаємопідтримки.
Ми переконані, що партнерство завжди відкриває для всіх його учасників нові перспективи розвитку.

Бажаєте стати нашим Партнером?

Заповніть будь ласка форму зворотного зв'язку, що б отримати консультацію, і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

    Наші Партнери: