Project Description

  • Київ — Сямень. Виставка.
    Заочна участь.
  • З 17 по 19 грудня 2021 року
Забронювати місце

Заочна участь у 19-й міжнародній виставці зерна та олії у Китаї China International Grain and Oil Expo (м. Сямень, провінція Фуцзянь).
Український стенд.

  • Підкоримо Китай разом!

Час опановувати нові ринки!

З 17 по 19 грудня 2021 року українські виробники олії зможуть представити свою продукцію на 19-й Китайській міжнародній торговій виставці зерна та олії (CIGOEX), що проходитиме у Міжнародному виставковому центрі м. Сямень. Це комплексна міжнародна виставка найвищого рівня в зерновій промисловості з найдовшою історією у Китаї. Організатори виставки - Китайська національна асоціація зернового сектору (CNAGS), за підтримки національних технологічних компаній Anhui Yongcheng Electronic & Machinery Technology Co., Ltd. та Zhangzhou Jialong Technology Inc.

В умовах СOVID-19 та відсутністю можливості вільно переміщатися між країнами представляти українську продукцію надано честь Клубу експортерів України.

Керівник китайського офісу Клубу експортерів представлятиме ваш товар, вестиме переговори з представниками китайського бізнесу. Після закінчення виставки будуть надані контакти всіх китайських підприємств, зацікавлених у співпраці, звіт проведених робіт та підтримка у подальших переговорах.

Скористайтеся можливістю участі у виставці для зустрічі та спілкування з потенційними покупцями.
Виставка в іншій країні – це завжди нові можливості!

Для яких галузей виставка?

ВИРОБНИЦТВО ОЛІЇ

ЗЕРНОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

40 000 ㎡ виставкова площа
8 павільйонів

1 000+ експонентів

50 000+ відвідувачів

Наші переваги:

Можливість представити свої товари на об'єднаному українському стенді дистанційно та бюджетно

Презентація вашого товару, проведення переговорів із представниками китайського бізнесу керівником китайського офісу Клубу експортерів

Передача контактів усіх китайських підприємств, зацікавлених у співпраці, надання звіту про проведені роботи, підтримка у подальших перемовинах

Давайте об'єднаємось та гідно представимо нашу продукцію на виставці в КНР

Забронювати місце

Що необхідно для участі:

1. Підготувати презентацію англійською з хорошими фото і характеристиками продукту. Сформувати QR-код, яким можна буде ознайомитися з презентацією. За бажанням можна відправити зразки /витрати на відправку зразків учасники оплачують самостійно/.
2. Встановити WeChat. Активувати (перевірити) свій аккаунт у месенджері WeChat для подальшого спілкування із зацікавленими китайськими баєрами.
3. Сплатити організаційний внесок 500 доларів*

*Вартість участі не враховує витрати на доставку зразків до КНР. Учасники самостійно організують та оплачують доставку зразків кур'єрською службою для представлення на виставці.

1. Участь в одній із найвідоміших виставок у Китаї.
2. Нові контакти та корисні знайомства.
3. Можливість опинитися у потрібний час у потрібному місці.
4. Додаткове промо серед китайських баєрів (додавання компанії-учасниці до групового чату з великими китайськими покупцями олії — 25 зацікавлених китайських компаній).

КИТАЙ
ЦЕ ВЕЛИКІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ ЕКСПОРТУ

Забронювати місце
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

встигніть заздалегідь забронювати собі місце на виставку

Deadline подачі заявки: 12.12.2021

Забронювати місце

Партнери наших заходів: